• Publikacja "Rodzinne gotowanie z Syriuszem". W trakcie prac nad publikacją pojawił się pomysł, aby połączyć ją z konkursem „Smaki Europy”, który polegał na przesłaniu najciekawszych przepisów kulinarnych z europejskich miast. W ramach konkursu wpłynęły do Punktu przepisy od uczniów, przedszkolaków, także od dorosłych. Wybrano te najciekawsze, które posłużyły do zamieszczenia w publikacji. Publikacja skierowana jest do przedszkolaków oraz najmłodszych uczniów szkół podstawowych. Jest to pamiątkowo- kulinarna kolorowanka, która ma zachęcić do rodzinnego gotowania z Syriuszem. W publikacji znalazły się informacje o Punkcie, charakterze jego działalności, dane kontaktowe. Publikacja jest bezpłatnie dostępna w Punkcie Informacji Europejskiej Europe Direct – Piaseczno.

  • Zachęcamy do zapoznania się z publikacją "Unia Europejska", wydaną przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct  - Piaseczno. W publikacji znajdziemy krótką historię UE, będziemy mieć również możliwość zaprojektowania monety EURO dla Polski. Zachęcamy do zrobienia zdjęcia zaprojektowanej przez siebie monety EURO  i zamieszczenia na www.facebook.com/EDPiaseczno . Autorzy najciekawszych zdjęć otrzymają unijny gadżet.  Gdy rozłożymy publikację otrzymamy planszę do gry Scrabble, znajdziemy także literki, które po wycięciu umożliwią nam grę.
    Publikacja jest bezpłatnie dostępna w Punkcie Informacji Europejskiej Europe Direct – Piaseczno, oraz w pdf. do pobrania

  • Zachęcamy do przeczytania publikacji "10 lat Polski w Unii Europejskiej", wydanej przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct  - Piaseczno z okazji 10-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej. 
    Publikacja jest bezpłatnie dostępna w Punkcie.

  • Zachęcamy do zapoznania się z publikacją "Unia Europejska z Syriuszem" wydaną przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Piaseczno specjalnie dla najmłodszych obywateli UE.

Unia_Europejska_z_Syriuszem.pdf


Polub Nas na FACEBOOK

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera


Błędny adres E-mail
  „Zgodnie z przepisem art. 23 ust 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm., zw. dalej UODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Gmina Piaseczno z siedzibą przy ul. Kościuszki 5, 05-500 Piaseczno, mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości newsletter o działalności punktu Europe-Direct Piaseczno. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 UODO. Dane podaję dobrowolnie, jednak bez ich podania nie jest możliwe skorzystanie z usługi. Jestem świadoma/y, że przysługuje mi prawo do kontroli, prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
Wymagana zgoda