Dziękujemy wszystkim obecnym na pikniku europejskim organizowanym przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Piaseczno 9 maja z okazji Dnia Europy !

Podczas pikniku dzieci spotkały się z maskotką Unii Europejskiej – Syriuszem, uczestniczyły w grze Europejskie Koło Fortuny.
Wszyscy zainteresowani mogli poznać podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy. Na przedszkolaków czekały kolorowanki, krówki, lizaki w kształcie Syriusza oraz europejskie flagi i wiatraczki. Zwycięzcy konkursów otrzymali gadżety z logo Punktu.

Mieszkańcy Piaseczna byli tego dnia obdarowywani przez Syriusza żółtymi tulipanami, które są symbolem Dnia Europy. Każdy mógł zadać pytania dotyczące Unii Europejskiej w mobilnym stoisku Punktu Europe Direct.

Wieczorem, w Zalesiu Górnym, odbył się Nocny Bieg i Marsz Europejski. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a zwycięzcy nagrody
z logotypem Punktu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Piaseczyńskiego Dnia Europy na:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.500257920168365.1073741852.158179391042888&type=3&uploaded=3


Polub Nas na FACEBOOK

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera


Błędny adres E-mail
  „Zgodnie z przepisem art. 23 ust 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm., zw. dalej UODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Gmina Piaseczno z siedzibą przy ul. Kościuszki 5, 05-500 Piaseczno, mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości newsletter o działalności punktu Europe-Direct Piaseczno. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 UODO. Dane podaję dobrowolnie, jednak bez ich podania nie jest możliwe skorzystanie z usługi. Jestem świadoma/y, że przysługuje mi prawo do kontroli, prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
Wymagana zgoda