Zwycięzcą konkursu "Smaki Europy" została Zuzanna Gładyś ze Szkoły Podstawowej nr 1 za przepis: Tradycyjne Tosty Hiszpańskie

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.
Zapraszamy wszystkich uczestników konkursu po odbiór gadżetów do:


Punktu Informacji Europejskiej
Europe Direct - Piaseczno
ul. Szkolna 1


w godzinach poniedziałek 14:00 - 18:00
wtorek, środa, czwartek, piątek  10:00 - 14:00

 

Zapraszamy do udziału w konkursie "SMAKI EUROPY". Konkurs polega na  zamieszczeniu najciekawszych przepisów kulinarnych Europejskich miast: Włoch, Hiszpanii, Francji, Belgii lub Niemiec. Nagrodą w konkursie jest zamieszczenie wybranych przepisów w broszurce opublikowanej przez Europe Direct Piaseczno oraz zestaw gadżetów, w tym zimowe pingwinki z logo Punktu.

Warunkiem udziału w konkursie „Smaki Europy” jest polubienie strony www.facebook.com/EDPiaseczno

Konkurs trwa od 28.10 do 18.11 2016r. 
Przepis na danie włoskie, hiszpańskie, francuskie, belgijskie lub niemieckie można umieścić na profilu www.facebook.com/EDPiaseczno lub przynieść osobiście do biura Punktu Europe Direct (ul. Szkolna 1).

O wynikach konkursu poinformujemy na str.: www.facebook.com/EDPiaseczno oraz www.europe-direct.piaseczno.eu
Nagrody w konkursie będą do odebrania w biurze Punktu, nie wysyłamy ich drogą pocztową.

 

 


Polub Nas na FACEBOOK

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera


Błędny adres E-mail
  „Zgodnie z przepisem art. 23 ust 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm., zw. dalej UODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Gmina Piaseczno z siedzibą przy ul. Kościuszki 5, 05-500 Piaseczno, mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości newsletter o działalności punktu Europe-Direct Piaseczno. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 UODO. Dane podaję dobrowolnie, jednak bez ich podania nie jest możliwe skorzystanie z usługi. Jestem świadoma/y, że przysługuje mi prawo do kontroli, prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
Wymagana zgoda