Drodzy uczestnicy Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej,znane są centra egzaminacyjne! Pełna lista dostępna tutaj: do pobrania PDF

Jednocześnie przypominamy, że na podstawie przeprowadzonego II etapu, dościsłego finału zakwalifikuje się 10 najlepszych uczestników z całej Polski!

W tym roku, zainteresowanie jest olbrzymie, więc przygotowaliśmyatrakcyjne nagrody na finalistów. Dzięki wsparciu wielu instytucji i osób każdy z uczestników, który zakwalifikuje się do finału ma zagwarantowaną nagrodę!

Przypominamy II etap: 12 grudnia 2017 roku, godz. 10.00. Powodzenia!

 


Polub Nas na FACEBOOK

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera


Błędny adres E-mail
  „Zgodnie z przepisem art. 23 ust 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm., zw. dalej UODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Gmina Piaseczno z siedzibą przy ul. Kościuszki 5, 05-500 Piaseczno, mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości newsletter o działalności punktu Europe-Direct Piaseczno. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 UODO. Dane podaję dobrowolnie, jednak bez ich podania nie jest możliwe skorzystanie z usługi. Jestem świadoma/y, że przysługuje mi prawo do kontroli, prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
Wymagana zgoda