Dziękujemy wszystkim obecnym na lekcjach europejskich !! W dniu 9.11.2017r. prowadziliśmy wyjazdowe zajęcia w Szkole Podstawowej nr 1 z oddziałami gimnazjalnymi w Górze Kalwarii.

Przeprowadziliśmy 5 lekcji, w których wzięło udział łącznie 85 uczniów klas trzecich gimnazjum oraz 5 nauczycieli. Uczniowie dowiedzieli się o sieci Europe Direct, o funkcjonowaniu Punktu w Piasecznie. Podczas zajęć omówione zostały etapy integracji Unii Europejskiej, jej główne symbole i ich znaczenie. Uczniowie rozwiązywali rebusy i krzyżówki, a pod koniec zajęć odpowiadali na pytania związane z omawianymi tematami.


Polub Nas na FACEBOOK

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera


Błędny adres E-mail
  „Zgodnie z przepisem art. 23 ust 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm., zw. dalej UODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Gmina Piaseczno z siedzibą przy ul. Kościuszki 5, 05-500 Piaseczno, mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości newsletter o działalności punktu Europe-Direct Piaseczno. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 UODO. Dane podaję dobrowolnie, jednak bez ich podania nie jest możliwe skorzystanie z usługi. Jestem świadoma/y, że przysługuje mi prawo do kontroli, prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
Wymagana zgoda