W dn. 9-10 września Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Piaseczno obecny był na imprezie plenerowej "Europa zmienia Metropolię Warszawską".

Przez dwa dni, 9 i 10 września obecni byliśmy na imprezie na Polach Mokotowskich. Wszyscy chętni mogli uzyskać od nas informacje na temat UE, otrzymać bezpłatne publikacje. Największe zainteresowanie budziła gra w europejskie koło fortuny, podczas której można było wygrać materiały promocyjne z logo Punktu. W sobotę razem z nami była przedstawicielka Piaseczyńsko- Grójeckiego Towarzystwa Kolei Wąskotorowej, która udzielała informacji o zabytkowej kolei, organizowanych przejazdach i wycieczkach turystycznych oraz częstowała wszystkich pysznymi "krówkami wąskotorówkami". O rekreacji blisko Warszawy, spływach kajakowych na rzece Jeziorce opowiadał przedstawiciel kajakkajaki.pl. Wyjątkową atrakcją okazały się zdjęcia w kajakach oraz wypoczynek na rozstawionych przy namiocie leżakach. W niedzielę na najmłodszych obywateli Unii Europejskiej czekała animatorka, która wszystkim chętnym malowała na twarzy m.in. europejskie gwiazdki. Dzieci rozwiązywały łamigłówki dotyczące UE, kolorowały europejską maskotkę – Syriusza. Stroje kowbojskie prezentowało Miasteczko westernowe z Runowa, najmłodsi mogli usiąść na przygotowanym kowbojskim siodle. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie nas na Polach Mokotowskich !

Fotorelacja: www.facebook.com/pg/EDPiaseczno

Impreza plenerowa „Europa zmienia metropolię warszawską” organizowana była przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.


Polub Nas na FACEBOOK

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera


Błędny adres E-mail
  „Zgodnie z przepisem art. 23 ust 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm., zw. dalej UODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Gmina Piaseczno z siedzibą przy ul. Kościuszki 5, 05-500 Piaseczno, mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości newsletter o działalności punktu Europe-Direct Piaseczno. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 UODO. Dane podaję dobrowolnie, jednak bez ich podania nie jest możliwe skorzystanie z usługi. Jestem świadoma/y, że przysługuje mi prawo do kontroli, prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
Wymagana zgoda