Od walki z terorryzmem po poprawę odpowiedzialności za środowisko - przeczytaj, czym zajmie się Parlament Europejski w tym tygodniu.

Od walki z terorryzmem po poprawę odpowiedzialności za środowisko - przeczytaj, czym zajmie się Parlament Europejski w tym tygodniu.

W poniedziałek posłowie z Komisji Wolności Obywatelskich spotkają się z komisarzem ds. migracji Dimitrisem Avramopoulosem oraz Krumem Garkovem, dyrektorem Europejskiej Agencji ds. Zarządzania Operacyjnego Wielkoskalowymi Systemami Informatycznymi w Przestrzeni Wolności, Bezpieczeństwa i Sprawiedliwości (eu-LISA), by porozmawiać o poprawie informacji między państwami członkowskimi. Poza tym posłowie będa dyskutowaćz komisarzem ds. bezpieczeństwa Julianem Kingiem o zagrożeniach i wyzwaniach dla bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Z ostatniego Eurobarometru wynika, że 80% ankietowanych chce, by UE robiła więcej w walce z terorryzmem.

W czwartek posłowie z Komisji Ochrony Środowiska przyjmą swój wkład na konferencję klimatyczną COP23, która odbędzie się w listopadzie br. w Bonn.

Obserwuj Parlament Europejski na Twitterze, by być na bieżąco.


źródło: www.europarl.europa.eu


Polub Nas na FACEBOOK

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera


Błędny adres E-mail
  „Zgodnie z przepisem art. 23 ust 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm., zw. dalej UODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Gmina Piaseczno z siedzibą przy ul. Kościuszki 5, 05-500 Piaseczno, mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości newsletter o działalności punktu Europe-Direct Piaseczno. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 UODO. Dane podaję dobrowolnie, jednak bez ich podania nie jest możliwe skorzystanie z usługi. Jestem świadoma/y, że przysługuje mi prawo do kontroli, prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
Wymagana zgoda