1 marca 2017 r. Komisja Europejska opublikowała białą księgę w sprawie przyszłości Europy. Pokazuje ona, jak Unia może się zmienić w ciągu następnej dekady. Przeanalizowano w niej takie kwestie jak wpływ nowych technologii na społeczeństwo i zatrudnienie, obawy dotyczące globalizacji, wyzwania związane z bezpieczeństwem oraz klimat narastającego populizmu.

13 września 2017 r. przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker wygłosi swoje doroczne orędzie o stanie Unii, w którym odniesie się do tych problemów.

Europa jest na rozdrożu. Nadszedł czas, aby zadecydować, jaki będzie kształt przyszłej Europy. Czekamy na Twoją opinię!

Opinia zostanie przekazana w sposób anonimowy Jeśli zdecydujesz się podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, być może Komisja skontaktuje się z Tobą, aby uzyskać więcej wyjaśnień na temat Twoich uwag.

 

Ankieta dostępna na stronie: https://ec.europa.eu/commission/feedback-future-europe_pl


Polub Nas na FACEBOOK

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera


Błędny adres E-mail
  „Zgodnie z przepisem art. 23 ust 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm., zw. dalej UODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Gmina Piaseczno z siedzibą przy ul. Kościuszki 5, 05-500 Piaseczno, mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości newsletter o działalności punktu Europe-Direct Piaseczno. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 UODO. Dane podaję dobrowolnie, jednak bez ich podania nie jest możliwe skorzystanie z usługi. Jestem świadoma/y, że przysługuje mi prawo do kontroli, prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
Wymagana zgoda