Zatrzymaj wakacyjne wspomnienia, biorąc udział w konkursie organizowanym przez
Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Piaseczno
"Pocztówka z wakacji"

Na pocztówki z ciekawymi europejskimi pozdrowieniami z malowniczych zakątków Polski i Europy, czekamy od 01 lipca do 30 sierpnia 2017 r. pod adresem:

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Piaseczno
ul. Puławska 5
05-500 Piaseczno


Konkurs polega na wysłaniu pocztówki z wakacji z europejskimi pozdrowieniami do Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct Piaseczno.

Prace konkursowe należy zgłaszać  do 30.08.2017 r.

Komisja konkursowa dokona oceny nadesłanych pocztówek z pozdrowieniami do 15.09.2017 r.

 Nagrodą za pierwsze trzy miejsca w konkursie jest zestaw atrakcyjnych gadżetów z logo Punktu, m.in. kocyk, odblaski, świecące długopisy.  
  

Regulamin konkursu


Polub Nas na FACEBOOK

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera


Błędny adres E-mail
  „Zgodnie z przepisem art. 23 ust 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm., zw. dalej UODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Gmina Piaseczno z siedzibą przy ul. Kościuszki 5, 05-500 Piaseczno, mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości newsletter o działalności punktu Europe-Direct Piaseczno. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 UODO. Dane podaję dobrowolnie, jednak bez ich podania nie jest możliwe skorzystanie z usługi. Jestem świadoma/y, że przysługuje mi prawo do kontroli, prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
Wymagana zgoda