Dziękujemy wszystkim za wspólne świętowanie Dnia Europy w Piasecznie !!!

9 maja, jak co roku, świętowaliśmy w Piasecznie Dzień Europy. Tym razem impreza odbywała się pod hasłem: od Juniora do Seniora : razem świętujmy Dzień Europy w Piasecznie!

Od godziny 10 do 14 przed biurem Punktu, na ul. Puławskiej 5, mieszkańcy mogli wziąć udział w europejskim aerobiku z trenerem, ćwiczeniach prozdrowotnych, otrzymać porady dotyczące zdrowego stylu życia.
Każdy mógł zagrać w  Europejskie Koło Fortuny, otrzymać ciekawe publikacje oraz kolorowanki dla dzieci. Syriusz – maskotka Unii Europejskiej, rozdawał  żółte tulipany będące symbolem Dnia Europy oraz europejskie krówki.
Najmłodsi obywatele Unii Europejskiej chętnie korzystali z możliwości malowania twarzy, wygrywali lizaki w kształcie Syriusza, wiatraczki oraz europejskie flagi. Przed biurem zaprezentowana została również wystawa prac plastycznych „Zjednoczeni w różnorodności” oraz wystawa europejskich zajęcy wykonanych przez piaseczyńskich przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych.

Dziękujemy wszystkim za wspólne świętowanie Dnia Europy w Piasecznie i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia: https://www.facebook.com/pg/EDPiaseczno/photos/?tab=album&album_id=655049638022525

 


Polub Nas na FACEBOOK

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera


Błędny adres E-mail
  „Zgodnie z przepisem art. 23 ust 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm., zw. dalej UODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Gmina Piaseczno z siedzibą przy ul. Kościuszki 5, 05-500 Piaseczno, mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości newsletter o działalności punktu Europe-Direct Piaseczno. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 UODO. Dane podaję dobrowolnie, jednak bez ich podania nie jest możliwe skorzystanie z usługi. Jestem świadoma/y, że przysługuje mi prawo do kontroli, prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
Wymagana zgoda