Zapraszamy 9 maja od godziny 10 do 14 na europejski aerobik z trenerem, ćwiczenia prozdrowotne, porady dotyczące zdrowego stylu życia.

 

Na pikniku obecne będzie mobilne stoisko Punktu Europe Direct – Piaseczno z Europejskim Kołem Fortuny, ciekawymi publikacjami oraz kolorowankami dla dzieci. Syriusz – maskotka Unii Europejskiej, rozdawać będzie żółte tulipany i europejskie krówki.

Dla najmłodszych malowanie twarzy, europejskie flagi i wiatraczki. Przed biurem Punktu zaprezentowana zostanie wystawa prac plastycznych „Zjednoczeni w różnorodności” oraz europejskich zajęcy wykonanych przez piaseczyńskich przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych.


Polub Nas na FACEBOOK

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera


Błędny adres E-mail
  „Zgodnie z przepisem art. 23 ust 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm., zw. dalej UODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Gmina Piaseczno z siedzibą przy ul. Kościuszki 5, 05-500 Piaseczno, mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości newsletter o działalności punktu Europe-Direct Piaseczno. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 UODO. Dane podaję dobrowolnie, jednak bez ich podania nie jest możliwe skorzystanie z usługi. Jestem świadoma/y, że przysługuje mi prawo do kontroli, prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
Wymagana zgoda